Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

“Bëra sherr me Eglën”/ Françeska Murati flet për ‘debatin’ me aktoren në ditëlindjen e Meritonit

po lexohet

Modelja Françeska Murati ditën e sotme ishte e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ndër të tjera ka folur për vizitën e saj në shtëpinë e “BBV”.

Ajo së bashku me ish-banorët e reality show-t morën pjesë në festën e oragnizuar në shtëpi për ditëlindjen e Meriton Mjekiqit.

E teksa disa ditë para se të eleminohej nga shtëpia, Françeska i premtoi Eglës fustanin e natës finale, ajo tha se gjatë festës ka bërë “sherr” me aktoren, e cila i ka kthyer mbrapsht një kostum që ajo i ka dërguar.

“Në fakt i kam dërguar një kostum por Egla e ka kthyer mbrapsht. Edhe mbrëmë që isha për ditëlindjen e Meritonin bëra ‘sherr’, i kërkova llogari. Por pasi të mbaroj këtu do kërkoj për fustanin e Eglës. Kam dy versione, se më tregoi se çfarë dëshironte”– tha modelja.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm