Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Besi e quajti “tradhtare”, Xhensila Myrtezaj reagon pas “thumbave” të ish-bashkëshortit?

po lexohet

Aktori dhe këngëtari Bes Kallaku së fundmi u duk se “xhumboi” ish-bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj me projektin e tij më të ri muzikor.

“Nga mosmirënjohja, unë ta ktheva shpinën, a do mbash mëkatin apo do bësh viktimën…”, thuhet në disa nga strofat e këngës, ndërsa Besi tha se ky tekst është krijuar nga shpirti i tij.

E teksa sytë e veshët e fansave janë nga këngëtarja duke pritur ndonjë reagim, ditën e sotme Xhensila ka postuar një video në InstaStory.

E qeshur, këngëtarja shihet duke kënduar në makinën e saj, që mesa duket Xhensila la të nënkuptojë që është shumë e qetë.

Kujtojmë që nga martesa e tyre disa vjeçare, çifti kanë dy fëmijë së bashku, vajzën Ajka dhe djalin Amen.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm