Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Si të përgatisni krepa në shtëpi në vetëm pak minuta, ndiqni recetën (VIDEO)

po lexohet

Po mendoni të përgatisni krepa në shtëpi? “Vip Kitchen” ju sjell një recetë mjaft të thjeshtë si t’i përgatisni ato në pak minuta dhe me shumë pak përbërës.

Për ta përgatitur ju duhen:

-gjysmë kg miell

-1 litër ujë

2-gjysmë gote vaj misri

-3 vezë

Ndiqni hapat e mëposhtëm në video për të përgatitur recetën

 

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm