Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Olta Gixhari feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush aktorja

po lexohet

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushi plot 38 vjeç dhe mbetet një nga aktoret më të bukura shqiptare.

Ish-banorja e edicionit të dytë të ‘BBVA’ ka marrë urime nga miq, familjar e fansa.

Kujtojmë që aktorja një muaj më parë u bë nënë për herë të dytë.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm