Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Modelja bukuroshe poston një video, duke u puthur me këngëtaren e njohur (video)

po lexohet

Modelja Emily Ratajkowski së fundmi ka shijuar një event në Nju Jork të quajtur White Party të organizuar nga biznesmeni Michael Rubin. Aty ajo u shoqërua me këngëtaren Camila Cabello.

SHIKO KËTU:

Të dyja kanë postuar një video dhe foto nga festa, në veçanti një video ka tërhequr vëmendjen e fansave të tyre, transmeton Indeksonline.

Emily ka postuar një përmbledhje videosh që ka realizuar gjatë natës, njëra prej të cilave tregon duke u puthur me Camilën.

Disa fansa mendojnë se janë në një lidhje

Pasi kanë parë atë skenë, fansat janë hutuar pasi nuk e kuptojnë nëse bëhet fjalë për shaka apo nëse të dyja janë në një lidhje.

“Je një çift i bukur”, “Camila???”, “Puthje e ëmbël”, “Të gjithë e pamë atë puthje”, “Çfarë po ndodh?”, “A janë në një lidhje tani?”, komentuan fansat./

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm