Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Sara Hoxha ndryshon sërish look, ja si duket ajo me pamjen e re

po lexohet

Sara Hoxha është aktualisht një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë.

Ajo ka ndryshuar sërish look, duke lyer flokët e saj.

Më herët ajo iu bashkua trendit të momentit duke i bër flokët e saj vishnje, teksa tani ka zgjedhur një nuancë të ndezur të së kuqes.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm