Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Pas daljes nga BBV, Lidi Delia na prezanton me partneren e tij, ja dedikimi që i bën në rrjetet sociale

po lexohet

Lidi Delia, është një ish-banor i formatit më të ndjekur në Shqipëri ‘BBV3’. Rrugëtimi i tij përfundoi në ‘Prime-n’ e shkuar teksa u eliminua nga nominimi kokë më kokë me Liamin.

Pas daljes së tij nga shtëpia, Lidi ka qenë aktiv nëpër rrjete sociale duke falenderuar mbështetësit e tij dhe jo vetëm, pasi ka marrë pjesë dhe në shumë intervista teksa ka folur për eksperiencën e tij brenda shtëpisë, lojën e banorëve, ngjarjet e fundit të ndodhura në shtëpi dhe se cilin banor shikon si fitues të këtij edicioni.

Mirëpo si rrallëherë, ditën e sotme ai ka ndarë nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij personale të Instagram-it një fotografi me partneren duke zbuluar kështu portretin e saj.

“Të dua jeta ime, me padurim pres me u pa??!”- shkruan ish-banori.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm