Sunday, May 28, 2023

|

Robert Berisha sërish sherr me Feron(VIDEO)

po lexohet

Ditëve të fundit, kryelajm në mediat rozë ka qenë Fero, kjo për shkak se reperi i kërkoi ‘duel’ repi Mc Kreshës, Lyrical Son dhe BimBimmës.

Rreth kësaj teme, Robert Berisha pati për të thënë diçka.

Në një intervistë së fundmi në Klan Kosova, këngëtari tha se Mc Kresha dhe BimBimma kanë vite përvojë në muzikë se sa ka vite jetë Fero.

Më poshtë mund të kuptoni çfarë tha më tej Roberti.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm