Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Robert Berisha sërish sherr me Feron(VIDEO)

po lexohet

Ditëve të fundit, kryelajm në mediat rozë ka qenë Fero, kjo për shkak se reperi i kërkoi ‘duel’ repi Mc Kreshës, Lyrical Son dhe BimBimmës.

Rreth kësaj teme, Robert Berisha pati për të thënë diçka.

Në një intervistë së fundmi në Klan Kosova, këngëtari tha se Mc Kresha dhe BimBimma kanë vite përvojë në muzikë se sa ka vite jetë Fero.

Më poshtë mund të kuptoni çfarë tha më tej Roberti.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm