Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

“Me babon”, Gaz Paja ndan momentin e veçantë me të atin(FOTO)

po lexohet

Aktori i humorit Gaz Paja ka ndarë një moment mjaft të veçantë në rrjetet sociale.

Ai ka postuar në instastory me babanë e tij, të madhin Luftar Paja teksa pushojnë në jug të vendit.

Babë e bir kanë pozuar të buzëqeshur, ndërsa Gaz Paja e ka shoqëruar foton edhe me një përshkrim.

“Me babon”, shkruan Gaz Paja mbi foto.

të fundit

Erzen Breçani kthehet në i penduar i SPAK-ut, ka fakte të rënda për prokurorë dhe gazetarë që paguhen nga...

Gazetarja Anduena Llabani tha se pas datës 22 dhjetor do dalin emra drejtuesish të Policisë së Shtetit që janë...

të ngjashëm