Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Po të ma kërkojë, të lidh pas emisionit dhe të pështyjë”, analistët gati të kacafytën për Grida Dumën në mes të emisionit(VIDEO)

po lexohet

Analisti Agron Gjekmarkaj është përplasur me Frrok Çupin pas debatit që ai zhvilloi me ish-deputeten e Partisë Demokratike, Grida Duma në Open.

Debati fillimisht mes Grida Dumës dhe Frrok Çupit

Frrok Çupi: O Grida me mua e ke? Po ti je një fjalë e vogël moj.

Grida Duma: Unë do të të kthehem ndryshe

Frrok Çupi: Je shumë simpatike dhe duhet të thuash gjëra simpatike për Europën. Ç’ke për të thënë thuaje në Parlament.

Grida Duma: Ka dhjetra vite që nuk bëhemi Europian, se marrëdhënia më e rëndësishme është me gruan.

Frrok Çupi:Po s’të kam grua ty moj. Burrin në shtëpi e fyen ti? Nuk fyen as burri.

Grida Duma: Ti je fundi i kavallit për të dëgjuar. Ti je i mbaruar. Nuk barazohesh dot me askënd ti. E di pse të kursej dhe llumin si puna jote?

Frrok Çupi:Çoje në shtëpi llumin.

Grida Duma: Sa herë ndjeheni keq fyeni personalisht. Keni vite që pështyni ju. Flisni me respekt. Ka vetëm një mënyrë, nuk të kthehem personalisht se nuk bie në nivelin tënd. Çështja është që po e mbysni këtë vend. Mendon që duke më fyer mua, ul ritmin e këllirave në vend

Frrok Çupi: Ça thua më?

Grida Duma: Ke në historik pisllëqe që nuk t’i them këtu. Paguhesh për të bërë këtë mënxyrë për të fyer një grua. O kategori llumi. Ti e ke lavdërim këtë. E di sa shumë njoh njerëz si ti. Lëre ça nuk duron ti. Ti nuk meriton asgjë. Madje duhet kërkuar falje. Do gjendet një mënyrë, përndryshe do të gjendet një mënyrë tjetër…

Frrok Çupi: Do pushosh ti apo jo? Unë nuk kam punë me gratë, kam ardhur për Europën

Menjëherë pas këtij debati ndërhyri Gjekmarkaj

Gjekmarkaj: Kjo po të kishte një vëlla do të të kapte ty pas studios. Po do ta bëj unë pastaj…

Çupi: Çfarë do bësh ti?

Gjekmarkaj: Ti meriton të të pështyj aty jashtë.

 

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm