Thursday, April 18, 2024

|

Ballina Etiketimet Analiste

Etiketim: analiste

“Po të ma kërkojë, të lidh pas emisionit dhe të pështyjë”,...

Analisti Agron Gjekmarkaj është përplasur me Frrok Çupin pas debatit që ai zhvilloi me ish-deputeten e Partisë Demokratike, Grida Duma në Open. Debati fillimisht mes...