Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Nxehet situata në “Love Story”, çfarë ndodhi në takimin intim mes Saimirit dhe Enxhit(VIDEO)

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme në “Love Story” në Tv Klan, Saimiri ftoi njërën ndër vajzat, Enxhin në një dhomë masazhi.

Vajza i bëri masazh Princit Modern, i cili ka premtuar se do t’ia kthejë. Dyshja u shfaqën shumë të afrueshëm me njëri-tjetrin në takim, duke nxitur dhe xhelozinë te vajzat e tjera.

Saimiri i kërkoi Enxhit ta mesazhonte më me ledhatim, jo shumë me dhunë.

Pjesë nga biseda:

Enxhi: Ti do masazh plus

Saimiri: Tani po e bëre mirë, në fund ndoshta ta kthej unë masazhin

Enxhi: Si e ke syrin deri tani?

Saimiri: Deri tani mirë je, duhet pak më me ledhatim mos më thyesh ndonjë kockë gjithë dhunë.

të fundit

“Vrasjen e dua sot”, gazetari i njohur zbardh dosjen e Naim Murselit: Si e planifikoi krimin javë më parë

Gazetari Laurent Berisha, i ftuar në një emision televiziv, zbardhi dosjen e Prokurorisë për Naim Murselin, i cili vrau...

të ngjashëm