Wednesday, May 18, 2022

|

Mund të përjashtohet direkt! Ky është banori që pritet të dënohet sonte nga Big Brother pasi i dha informacione nga jashtë Beatrixës

Më të lexuarat

Një zarf i zi mbrëmë u fut në shtëpinë e Big Brother VIP, ku sipas produksionit njëri nga banorët i ka dhënë informacione Beatrixës e që ka ndikuar në gjendjen e saj psikologjike.

Në rrjete sociale tanimë po qarkullon video e këtij momenti, e që ky banor po del të jetë nga të rinjtë, saktësisht Arbëri.

Beatrix dhe Arbëri flasin se si sfida e vërtetë e të gjithëve aty brenda është kur të dalin jashtë dhe të ballafaqohen me publikun.

Derisa Arbëri nga ky nominim e sheh të rrezikuar më shumë Beatrixën.

Kujtojmë se në nominim janë Einxhel, Donald dhe Beatrix, nominim ky si pasojë e hapjes së kutisë së “Pandorës” nga ana e Arbërit. Ky është banori që pritet të dënohet sonte nga Big Brother pasi i dha informacione nga jashtë Beatrixës.

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit