Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Mjaft e përmende Bardhin” – debat i ashpër mes Sarës dhe Ilnisës

po lexohet

Ilnisa dhe Sara janë dy nga banoret e shtëpisë se Big Brother Vip Albania që kane krijuar afrimitet me dy djemtë e shtëpisë, Meritonin dhe Bardhin.

Sidomos Ilnisa me Meritonin kanë qenë aq të komentuar, pasi filluan edhe të ndanin shtratin.

Ndërsa Sara me Bardhin janë parë të qëndrojnë shumë afër njëri-tjetrit, duke u përqafuar e ledhatuar.

Foto: Big Brother Vip Albania/YouTube

Por, duket që Ilnisa ka fillluar ta përdorë Bardhin, në debate me Sarën dhe Sarës nuk i ka pëlqyer fare kjo gjë, pasi vazhdimisht i thoshte se ajo ka ardhur vetë aty e jo me Bardhin.

Vajzat janë fjalosur, pasi Sara i lutet që mos ta përmend fare Bardhin.

“Mos e përmend, s’e ke as shok, as njeriut tënd, s’e ke asgjë, që ta përmendësh” – shprehet Sara. 

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm