Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Njihuni me “Bebin”, të dashurën aktuale të Bleros, qenka yll (PAMJE)

po lexohet

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, ka kohë që përmend të dashuren e tij, por që të njëjtën nuk e ka prezantuar asnjëherë publikisht.

Ai nuk ka dashur deri më tani që të bëhet publik identiteti i vajzës që i mori zemrën.

Gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Kosova”, Blero e përmendi disa herë të dashurën, duke e përshkruar atë si ‘gruan perfekte’, raporton Indeksonline.

Tani që e shohim dhe ne, Blero nuk paska pasur faj.

Dyshja u shoqëruan nga DJ Miss Rose dhe Alba, dhe kaluan mbrëmje të bukur.

“Bebi” i Bleros shkëlqeu në fustan me gurë, i cili theksonte linjat e saj trupore.

të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

të ngjashëm