Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Çfarë qëndrimi ka Donaldi për lidhjen Heidi-Romeo? Ja detaji që u ka rënë në sy fansave

po lexohet

Çdo ditë e më shumë Heidi dhe Romeo po shkojne drejt një lidhje dashurie me njëri tjetrin.

Kjo pasi dyshja shihen gjithmone e më shumë bashkë. Kjo ka shtuar jo pak xhelozi te banorët e tjerë që e kanë pasur në fokus çiftin.

Po ajo që ka rënë në sy ka qenë qëndrimi i Donaldit ndaj këtij raporti. Ky i fundit i cili menaxhin faqen e instagramit të vëllait të tij nuk poston asnjë moment kur ata shfaqen bashkë në rrjetet sociale.

Nuk dihet nëse ai është kunder këtij raporti, apo po i le kohe dyshes të konsolidojnë marrëdhënien e tyre.

 

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm