Sunday, May 28, 2023

|

Luiz Ejlli prezanton Big Brother 3 me Arbana Osmanin? Publikohet videoja që ‘çmendi’ ndjekësit me ofertat marramendëse ndaj fituesit

po lexohet

Një video që po qarkullon në rrjet tregon se Luiz Ejlli do të jetë pjesë e Big Brother 3, por këtë herë jo më si banorë po si pjesë e produksionit. Shumë aludime ka se do të jetë opinionist e disa tjerë thonë se do të jetë krah Arbana Osmanit si prezantues.

E gjithë kjo ngelet enigmë dhe nuk ka asnjë reagim zyrtar nga fituesi i BBV. E vetmja gjë që na ngelet është vetem të presim kur të filloj edicioni i ri.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm