Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Luiz Ejlli prezanton Big Brother 3 me Arbana Osmanin? Publikohet videoja që ‘çmendi’ ndjekësit me ofertat marramendëse ndaj fituesit

po lexohet

Një video që po qarkullon në rrjet tregon se Luiz Ejlli do të jetë pjesë e Big Brother 3, por këtë herë jo më si banorë po si pjesë e produksionit. Shumë aludime ka se do të jetë opinionist e disa tjerë thonë se do të jetë krah Arbana Osmanit si prezantues.

E gjithë kjo ngelet enigmë dhe nuk ka asnjë reagim zyrtar nga fituesi i BBV. E vetmja gjë që na ngelet është vetem të presim kur të filloj edicioni i ri.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm