Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Ledri Vula publikon për herë të parë vajzën e tij(FOTO)

po lexohet

Ledri Vula e ka publikuar foton e parë të foshnjës.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, janë bërë së fundmi prindër të një vajze.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Tani Ledri ka vendosur ta tregoj emrin e vogëlushes të cilën e kanë pagëzuan Poema dhe portretin e saj.

Sara dhe Ledri bëhen prindër, familja i bën pritjen e ëmbël vogëlushes (FOTO LAJM)

“Poem Blu 🧿”, ka shkruar ai pranë postimit në Instagram ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta pozitive nga fansat e shumtë.

të fundit

Në lidhje me Sardi Strugaj? Velina e njohur zbulon si qëndron e vërteta

Sot të ftuara në emisionin “Pardon My French” kanë qenë velinat e Fiks Fare, Marinela Bici dhe Kejsi Kokeri. Bukuroshet...

të ngjashëm