Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Sara dhe Ledri bëhen prindër, familja i bën pritjen e ëmbël vogëlushes (FOTO LAJM)

po lexohet

Reperi i njohur, Ledri Vula u bë baba dy ditë më parë. Partnerja e tij, Sara Hoxha, solli në jetë një vajzë, por çifti portretin dhe emrin e saj nuk e kanë zbuluar ende.

Ledri reagoi për herë të parë në Instagram duke postuar një imazh duke shtrënguar dorën e Sarës, teksa mori urime të shumta nga miqtë e tyre, personazhe publikë dhe nga fansat.

Ndërkohë babai i tij, Agroni ka zbuluar se ata e kanë pritur mbesën shumë ëmbël. Agroni ka postuar një tortë ku shkruhet “Mirë se erdhe”, zbukuruar me një kukull bebe, një karrocë dhe një trëndafil rozë.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm