Monday, May 29, 2023

|

Arjoni i “Për’puthen” kapet “mat” me modelen e njohur shqiptare (FOTO)

po lexohet

Pas publikimit të fotografisë në shtrat me Anën, konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli ka marrë vëmendje me një fotografi tjetër.

Ai është kapur mat me modelen e njohur, Serena Sula. Ata shihen duke biseduar në një lokal, teksa janë të ulur shumë pranë njëri-tjetrit.

Arjoni ka qenë një prej konkurrentëve më të komentuar javën e fundit. Kjo pasi publikoi një fotografi nga shtrati me Anën, konkurrenten tjetër të “Për’puthen”.

Pas këtij veprimi të tij, produksioni ka hapur një sondazh për atë se a duhet të përjashtohet Arjoni nga emisioni, dhe në bazë të rezultatit të këtij sondazhi do të merret vendim nga produksioni.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës së Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm