Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Nëse kërkoni dashurinë, kontaktoni Arbana Osmanin(FOTO)

po lexohet

Duket se përveç “Për’Puthen” dhe “Love Story”, tashmë dashurinë ua gjen edhe Arbana Osmani. Moderatorja ka bërë një postim interesant, ku ka theksuar disa kritere që duhet të kenë meshkujt që pretendojnë të njohin një person për të krijuar një romancë.

Arbana ka postuar një InstaStory me një vajzë të quajtur Vjollca, së cilës do i bëjë një “mblesëri” mediatike le ta quajmë. “Kandidati duhet: Të jetë i lumtur; të jetë i gjatë 1.76; mbi 45 vjeç, të jetë i zoti i vetes,” shkruan Arbana krahas postimit, ku ka zbuluar se Vjollca ka kërkuar ndihmën e programit “Dua të të bëj të lumtur” për të gjetur partnerin e saj ideal.

të fundit

“Video erotike e Luanës” dhe operacionet plastike, shihni sozinë e moderatores për të cilën zjeu rrjeti

Teksa rrjeti është pushtuar nga aludimet se videoja erotike që qarkullon është e Luana Vjollcës, pak njerëz e dinë...

të ngjashëm