Tuesday, June 6, 2023

|

Fatjoni tregon se kë zgjedh mes Anës dhe Melisës dhe çfarë janë ato për të(VIDEO)

po lexohet

Fationi një prej kandidatëve të “Përputhen”, është parë fillimisht shumë i afërt me Anën e më pas filloi të dilte në takime me Melisën.

Pavarësisht afrimitetit në fillim me Anën, ai u shfaq po kaq i afërt, ndoshta edhe më shumë me Melisën dhe kjo shkaktoi një reagim të ashpër nga ana e Anës.

Por i pyetur gjatë rubrikës “After Party”, pas pjesëmarrjes së tyre në “Shiko kush luan” se kë do të zgjidhje mes Anës dhe Melisës ai është përgjigjur duke qeshur të dyja.

Më pas u vendos përballë plotësimit të fjalisë se çfarë ishte Ana për të dhe ai tha se Ana është një vajzë e mirë, ndërsa për Melisën tha se është një vajzë seksi.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm