Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Ana

Etiketim: ana

Lidhje mes dy vajzave në Përputhen? Ana dhe Mikela puthen në...

Një puthje në buzë në prapaskenë mes Anës dhe Mikelës ka sjellë situatë të çuditshme në Për’Puthen këtë të mërkurë. Vajzat janë puthur pas lojës...

“Kapa babin duke tradhtuar mamin”/ Trondit Ana e Për’puthen: Si zbulova...

Konkurrentja e re e Për’puthen, Ana ka rrëfyer disa detaje të reja për jetën e saj personale. Ajo tha se ka jetuar me mamanë e...

Pra e konfirmuan?! U folën për lidhje dashurie, ish-konkurrenti i njohur...

Mbrëmjen e djeshme Ana ka festuar ditëlindjen e saj ku pjesëmarres kanë qenë edhe shumë nga ish-konkurrentët e Për’puthen. Mirëpo ai që i qëndroi më...

FOTO/ Arsimi hedh pas krahëve Anën, kush është vajza 21 vjeçare...

Arsimi, një nga ish konkurrentët e Për’Puthen ka rrëfyer se ka nisur një tjetër histori dashurie. Ai është në lidhje me një 21-vjeçare shqiptare, e...

Ana dhe Tea në lidhje të re pas daljes nga Përputhen...

Ish-konkurrentet e "Përputhen", Ana dhe Tea ishin sot në një intervistë me "Shqipëria live", ku u ndalën pak edhe tek emisioni dhe jeta e...

Andi e quajti fallco dhe dinake, Ana ia kthen publikisht

Ana i ka reaguar Andit pas deklaratës së fundit. Ish-konkurrentët e “Përputhen” vazhdojnë të mbeten emra shumë të komentuar në mediet rozë. Dy prej tyre janë...

Publikoi foton në krevat me Anën, Arjoni rikthehet në ‘Përputhen’ dhe...

I ftuar në Për’Puthen Arjoni i ka komentuar dhe një herë foton  nga krevati që nxorrri me Anën. I pyetur nga Bora Zemani nëse është...

“Puthja e shumëpritur sapo ndodhi”, Ana Lleshi poston foton e Melisës...

Dy ish-konkurrentet e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Melisa, kanë zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale, se janë takuar me njëra-tjetrën. Madje Ana i ka prezantuar...

Pas ndarjes, Ana i bën pyetjen therëse Arsimit (FOTO)

Së fundmi, Ana Lleshi zbuloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lidhjes, vetëm pak kohë pasi e konfirmuan. “Kam qenë dhe e kam...

Pas ndarjes nga Ana, Arsimi merr vendimin e rëndësishëm

Dy ditë më parë, Ana zbuloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lidhjes. “Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka...