Friday, June 2, 2023

|

Kush është mashkulli misterioz? Klaudia Pepa merr surprizën romantike për ditëlindje

po lexohet

Balerina bukuroshe shqiptare, Klaudia Pepa festoon sot 28-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë speciale, balerina ka marrë një surprizë shumë të bukur, një dhomë të zbukuruar plot tollumbace në ngjyrë rozë e të bardhë në resortin ku ajo po qëndron. E lumtur, Klaudia e ka ndarë këtë detaj të bukur me ndjekësit e saj në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që bukuroshja merr surpriza romantike, por nuk dihet ende cili është fatlumi që ka rrëmbyer zemrën e Klaudias dhe e bën atë të lumtur.

  

të fundit

Keni plane për fundjavën? Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e...

të ngjashëm