Monday, May 29, 2023

|

E trishtë/ Ndahet nga jeta shefi i qarkullimit rrugor(EMRI+FOTO)

po lexohet

Safet Morina, një efektiv i forcave blu në qytetin e Shkodrës ka ndërruar jetë nga Koronavirusi.

Lajmin e kanë konfirmuar kolegë të tij të cilët i kanë kushtuar poste prekëse në rrjetet sociale. Morina, mbante postin e shefit të qarkullimit rrugor në qytetin verior.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm