Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha pushime në jahtin e vilën luksoze! Ja shifra marramendëse që harxhon çifti për një natë

po lexohet

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha po shijojnë pushimet luksoze mes Sarandës e Korfuzit. Të shtunën ata u vendosën në vilën luksoze të ndërtuesit të njohur, Artan Dulaku në Keep Merli, ku një natë kushton 2 mijë euro.

Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha, pushime luksoze në jahtin e Dulakut
Foto nga vila e Dulakut

Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha, pushime luksoze në jahtin e Dulakut

Po ashtu ai ka vënë në dispozion jahtin e tij luksoz për të udhëtuar në Greqi.
Armina dhe Shkëlzeni, këtë të dielë lundruan me jahtin e pangatërrueshëm të Dulakut dhe pushuan në Korfuz. Një klauzolë e shtetit helen lejon jahtet luksoze nga Shqipëria të hyjnë në Greqi, pavarësisht Covid-it.

Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha, pushime luksoze në jahtin e Dulakut

Pamje nga jahti i Dulakut në Keep Merli, e hënë, 3 gusht

Të hënën në mbrëmje jahti u ankorua në Keep Merli dhe ata zbritën, per t’u vendosur në vilën luksoze.

Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha, pushime luksoze në jahtin e Dulakut

Armina Mevlani e Shkëlzen Berisha, pushime luksoze në jahtin e Dulakut

Të martën, sipas Dritare.net, nga ekuipazhi, jahti do të jetë sërish në dispozicion të çiftit.

Pas këtij udhëtimi mbresëlënës, biznesmenit të njohur do t’i hiqet nofka Dondollaku, siç Berisha e ka quajtur shpesh në përmendjet e tij.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm