Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Aktorja e njohur i jep fund beqarisë në fshehtësi të plotë

po lexohet

Scarlett Johansson dhe partneri i saj Colin Jost i kanë dhënë fund beqarisë në fshehtësi të plotë. Lajmin e bënë me dije përmes një postimi në Instagram nga llogaria e organizatës “Meals on Wheels America”, ku thuhet se lidhën kurorë “në një ceremoni intime me familjen e tyre të ngushtë dhe të dashurit e tyre”.

“Jemi të lumtur që po japim lajmin se Scarlett Johansson dhe Colin Jost u martuan gjatë fundjavës në një ceremoni intime me familjen e tyre të ngushtë dhe të dashurit e tyre, duke ndjekur masa e sigurisë COVID-19 të përcaktuar nga institucionet.

Dëshira e tyre e dasmës është të ndihmojnë në realizimin e një ndryshimi për të moshuarit gjatë kësaj kohe të vështirë duke mbështetur @mealsonwheelsamerica. Ju lutemi merreni në konsideratë që të dhuroni para për të gëzuar çiftin e lumtur”, thuhet në postim.

Dyshja njihej bashkë që prej vitit 2010, por romanca e tyre nisi 7 vite më pas. Ata u fejuan në 2019 pas dy vitesh lidhjeje. Kjo është martesa e parë e Jost, ndërsa Johansson ka qenë e martuar dy herë më parë – me aktorin Ryan Reynolds dhe me biznesmenin francez Romain Dauriac, me të cilin ka dhe një vajzë.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm