Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Aktor

Etiketim: aktor

Ndërron jetë aktori i njohur amerikan!

Aktori Peter White, i njohur më së miri për punën e tij në telenovelën “All My Children” dhe në adaptimet e “The Boys in...

Po xhironte filmin e ri/ Vdes në gjumë aktori i famshëm...

Aktori ikonik i filmit “Godfella”, Ray Liotta është gjetur i pajetë ditën e sotme. Aktori legjendar ndërroi jetë në ishullin e Karaibeve, teksa ishte në...

Aktori i njohur shqiptar nxjerr emrin dhe foton e borxhliut: Nuk...

Leart Vasili ka rënë në hall me një të ri që i  kishte marrë një shumë të caktuar parash borxh dhe që nuk ia...

Pjesë e disa filmave, humb jetën aktori i njohur(FOTO)

Ned Beatty një nga figurat më emblematike e televizonit amerikan ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare. Sipas TMZ, Beatty vdiq në shtëpinë e tij...

Aktori i njohur humb kontrollin e makinës dhe pëson aksidentin e...

Aktori shumë i njohur turk Ilker Aksum, të cilin e kemi parë në rolet e tij në serialet “Ertugrul” dhe “Ramo”, apo edhe në...

Gjithë shqiptarët ‘çmenden’ pas tij, aktori i njohur turk rrezikon dënimin...

Kanë kaluar dy vite që kur aktori i famshëm turk, Ozkan Denis, u divorcua nga partnerja e tij, Feyza Aktan. Kjo e fundit e...

Drithëruese/ Koronavirusi i merr jetën para kohe aktorit të njohur, politikani...

Politikani i njohur dhe njëkohësisht kryetar i partisë Aleanca për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela ka dhënë lajmin e hidhur për ndarjen...

Aktori i njohur ia plotëson dëshirën të fejuarës së tij, zhvendoset...

Çifti britanik janë zhvendosur nga SHBA në Londër. Jason Statham dhe Rosie Huntington-Whiteley janë vendosur në Chelsea në një rezidencë prej 7.5 milionë £. Dyshja janë...

Aktorja e njohur i jep fund beqarisë në fshehtësi të plotë

Scarlett Johansson dhe partneri i saj Colin Jost i kanë dhënë fund beqarisë në fshehtësi të plotë. Lajmin e bënë me dije përmes një...

E trishtë, vdes aktori i njohur shqiptar (FOTO)

Ka ndërruar jetë në moshën 89-vjeçare aktori i njohur shqiptar, Fuat Boçi. Fuat Boçi u lind në Voshtinë në vitin 1931. Rrugën e artit e...