Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Udhëtime si në ëndrra!/ Stjuardesa u ofron udhëtarëve s*ks me pagesë, i argëton gjatë fluturimit në qiell(foto)

po lexohet

Një ngjarje e pahijshme ka ndodhur në stafin e British Airways. Një stjuardesë e kësaj kompanie fluturimi, skandalizon emrin e kompanisë duke bërë një gjest të dënueshëm. Mësohet se stjuardesa përveç shërbimit, u ofron pasagjerëve edhe marrëdhënie seksuale.

Në rrjetin e saj ‘Facebook”, stjuardesa poston shpesh foto provokuese e veshur me uniformën e punës. Ajo në disa postime citon se është gati që të ofrojë argëtime gjatë një fluturimi dhe kjo nëse klienti do të paguajë. Gjithashtu stjuardesa fiton para duke shitur të brendshmet e saj në internet për 25 paund.

 

të fundit

“Vrasjen e dua sot”, gazetari i njohur zbardh dosjen e Naim Murselit: Si e planifikoi krimin javë më parë

Gazetari Laurent Berisha, i ftuar në një emision televiziv, zbardhi dosjen e Prokurorisë për Naim Murselin, i cili vrau...

të ngjashëm