Sunday, December 3, 2023

|

spot_img

U përfolën për një lidhje dashurie, Efi dhe Romeo tregojnë raportin e tyre

po lexohet

Efi Dhedhes dhe Romeo Veshaj kanë qenë shpesh protagonistë të aludimeve për një lidhje. E ftuar në “Më lër të flas”, së fundmi Efi iu përgjigj këtyre zërave për herë të parë.

Efi tregoi se ka hequr nga “Instagram”-i Romeon, pas lajmeve që qarkulluan në rrjet se ata ishin në një lidhje.

Romeo: Efi mua më ka hequr nga “Instagram”-i që ta dini.

Efi: Po, mos të kemi keqkuptime fare.

Efi: Në momentin që i pashë ato lajmet…

Romeo: Luzin e kuptoj pse e hoqe, po mua çne? Nuk më thoshe dot o Romeo, si mund të zgjohem në mëngjes dhe të shoh që më kanë hequr.

Romeo: Po patjetër se unë të kam shoqe të kam motër.

Efi: O vëllai im, vëllezërit e mi.

Donald: Mendoj që ju do të bëni sërish foto në “Instagram”.

Efi: Tani që u sqaruam do të të bëj prapë.

Donald: Do të të japi edhe like madje.

të fundit

Nuk i uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos Zaharia zbulon arsyen

Aktori i njohur shqiptar Amos Zaharia së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Live From Tirana”, ku ka...

të ngjashëm