Sunday, December 3, 2023

|

spot_img

Arrestohet ish-Drejtori i Policisë Erzen Breçani, zbardhen detajet e para

po lexohet

Ish-Drejtori i Policisë Erzen Breçani ka rënë në prangat e policisë mbrëmjen e somte.

Burime bëjnë me dije se ndalimi i Breçanit është bërë gjatë një aksioni të policisë i cili po kryhet n disa zona të Tiranës.

Aktualisht nuk ka informacin se cila ëhstë arsyeja e ndalimit të Breçanit.

Pritet që policia të japë informacione më të detajuara për ngjarjen.

të fundit

Nuk i uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos Zaharia zbulon arsyen

Aktori i njohur shqiptar Amos Zaharia së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Live From Tirana”, ku ka...

të ngjashëm