Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

U largua për disa kohë nga ekrani, ja në cilin emision do ta shikojmë së shpejti Beniada Nishanin

po lexohet

Beniada Nishani ishte një nga finalistet e ‘Big Brother Vip 1’ dhe një nga personazhet më të dashura për publikun. Pas mbarimit të kësaj eksperience ajo ka vazhduar karrierën e saj në Shqipëri.

Bukuroshja ka nisur jetesën në Tiranë, për të realizuar projekte të reja, tashmë jo në modeling, por edhe në moderim.

Prej mbarimit të “BBV1”, Beniada ishte pjesë e disa projekteve televizive si moderatore ama prej disa muajsh modelja ka bërë një pauz nga ekrani.

E pyetur së fundmi nga ndjekësit në Instastory, Beniada është shprehur se do të rikthehet së shpejti me sezonin e tretë të “E diell n’trip” në moderim së bashku me Argjira Spancën.

“Në fakt kam diçka për të treguar sepse së shpejti vjen sezoni i tretë i programit “E Diell n’trip” me mua dhe Argjirën”.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm