Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Nuk është Adrola Dushi! Capital T fotografohet në të njëjtin vend me modelen e njohur

po lexohet

Capital T është një nga personazhet që komentohet masivisht për jetën e tij personale, edhe pse reperi në fakt përgjatë viteve, marrëdhëniet apo qoftë edhe personat e afërt, ka tentuar t’i mbajë larg syrit publik, ndërsa kohët e fundit sigurisht më e komentuara në mediat rozë apo rrjetet sociale ka qenë historia e tij me Adrola Dushin, asnjëherë e konfirmuar, por gjithmonë e aluduar.

Megjithatë, ka qenë një foto e artistit nga Singapori, që le të themi ka bërë “lëmsh rrjetin”, teksa nga i njejti vend ku ai shfaqet, ka postuar edhe Gresa Hoti, moderatorja nga Kosova.

Kështu, në të njetën ditë, nga i njejti vend, ata mesa duket mund të jenë në shoqërinë e njëri-tjetrit, ose thjesht me shoqëri të përbashkët, por sido që të jetë, aludimet kanë nisur dhe tani presim konfirmimet përkatëse.

 

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm