Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Adrola dushi

Etiketim: Adrola dushi

E pyesin për Adrola Dushin në mes të koncertit, ja reagimi...

Edhe pse nuk e kanë pranuar asnjëherë publikisht, Capital T dhe Adrola Dushi kanë hequr dorë nga të qenurit të rezervuar për raportin mes...

Djali i saj feston ditëlindjen, Adrola Dushi emocionon me dedikimin e...

Adrola Dushi, modelja e njohur shqiptare ka qenë shumë e përfolur kohët e fundit, për shkak të aludimeve për një lidhje dashurie me këngëtarin...

FOTO/ Capital T shfaqet si sheik, Adrola Dushi ka diçka për...

Capital T dhe Adrola Dushi janë përfolur gjithmonë për një lidhje mes tyre. Ndonëse ata nuk kanë pohuar apo mohuar se ka diçka mes...

Për Capital T? Adrola Dushi publikon mesazhin e koduar: Mos e...

Prej disa kohësh, modelja e njohur, Adrola Dushi përflitet se është në një lidhje me reperin Capital T. Ndonëse, asnjëri nuk e ka pranuar,...

A janë çift apo jo? Ja detaji që zbulon se Adrola...

Prej kohësh përflitet se Capital T dhe Adrola Dushi janë në një lidhje së bashku. Ato tashmë janë duke kaluar pushimet së bashku në...

Adrola Dushi na befasoi me postimin më të fundit: “Më bëri...

Adrola Dushi, modelja e njohur shqiptare e cila ka pasur një karrierë disavjeçare në ShBA ka qënë shumë e përfolur kohët e fundit, për...

Adrola Dushi habit me postimin më të fundit: “Më bëri të...

Adrola Dushi, modelja e njohur shqiptare e cila ka pasur një karrierë disavjeçare në ShBA ka qënë shumë e përfolur kohët e fundit, për...

“Të dua sa bota mam”, Adrola Dushi feston ditëlindjen, preket nga...

Adrola Dushi feston sot 29 vjetorin e lindjes. Modelja ka marrë një sërë urimesh nga miq dhe të afërm por më të veçantin e...

Adrola Dushi na tregon mendimin e saj për dashurinë e vërtetë...

Adrola Dushi, modelja e njohur shqiptare e cila ka pasur një karrierë disavjecare në ShBA ka qënë shumë e përfolur kohët e fundit, për...

“Për’puthen” në “Më lër të flas”- Mevlani në takim me Adrola...

Episodi i fundit i “Më lër të flas” këtë të premte u kthye më mini Përputhen. Modelja e njohur Adrola Dushi e cila ishte...