Monday, May 29, 2023

|

Thyhet romanca, Silvio Berlusconi ndahet nga e dashura 50 vite më e re, i detyrohet edhe 20 milionë euro shpërblim

po lexohet

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi edhe pse ka shënuar 84 vjeç, vazhdon të jetë tejet aktiv në jetën e tij intime.

Berlusconi, kohët e fundit është në qendër të lajmeve të rubrikës rozë pas ndarjes me të dashurën e tij, 50 vite më të re Francesca Pascale, Së fundmi, mësohet se ai i detyrohet asaj si shpërblim, 20 milion euro.

Lidhja e dashurisë me 36-vjeçaren ka filluar në vitin 2011 dhe është bërë publike në vitin 2012 ku të dy kanë dalë të shoqëruar në stadiumin me rastin e derbit Inter-Milano.

Por sipas të revistës së përjavshme “Oggi’, Pascale ka treguar se marrëdhënia me ish-deputetin nuk do të përfundonte aq lehtë , ai i detyrohej asaj një “pagë ndarje” prej 20 milion eurosh dhe një pagë prej një milion eurosh në vit.

Sipas “Corriere”, tashmë, ish- kryemistri italian është i lidhur me Marta Fascina, një nga deputetet e tij në mandatin e parë, e cila po ashtu është e re, rreth të 30-ave.

 

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm