Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Tea në takim me Andin, çfarë po ndodh me dyshen e preferuar? Futet në mes edhe Elvisi

po lexohet

Nuk dihet ende nëse Tea dhe Andi kanë akoma ndjenja e tërheqje fizike me njëri-tjetrin.

Takimi i tyre la të kuptohet se të dy duan që të kenë diçka me njëri tjetrin, duke lënë pas atë distancën e krijuar. Pas këtij takimi sqarues, Tea zgjodhi që të ketë një tjetër takim me Andin.

Tea: Kam parë që je afruar, je puthur

Andi: ka qenë thjesht argëtim

Tea: Nga je ti?

Andi: Do të dish nga është vjehrra dmth?

Tea: Paske marrë edhe trëndafila

Andi: I kam marrë posaçërisht trëndafilat që sa kishin çelur që t’i marrësh në shtëpi dhe nëse çelin dmth që diçka do të çeli më vonë mes ne të dyve. E ke dëshirën ti?

Tea: Po e kam, ti ke dëshirë?

Andi: Po sigurisht!

Tea: Sa shpejt iku ky takim mendoj që duhet një tjetër.

Andi: Sepse ke dëshirë apo se iku shpejt.

Tea: Të dyja bashkë.

Ndërsa Tea tha se takimi i  katërt nuk bëri asnjë ndryshim për t’i dhënë një përgjigje nëse do të ketë më vonë diçka mes tyre, ajo zgjodhi përsëri Andin në një takim tjetër.

Ndërkohë e pyetur në program, Tea ka deklaruar se djali i dytë që pëlqen në program është Elvisi, pasi është ndjerë shumë mirë në takim me të.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm