Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Plas sherri në Top Channel/ Konkurenti përplas në tokë shef Renaton: Na çave k*rin, b*thë q*r m*ti(VIDEO)

po lexohet

Mbrëmjen e djeshme ka plasur sërish sherri në Top Channel, konkretisht në emisionin “Hells Kitchen”.

Njëri nga konkurentët, Eusebio ka debatuar ashper me shef Renato Mekollin dhe përplasja ka degjeneruar në përdorimin e fjalëve banale.

Renato i ka kërkuar llogari për ofendimin, ndrsa Eusebio është revoltuar edhe më tepër dhe e ka përplasur në tokë.

Debati:

Konkurenti: Po kë shty ashtu, se unë po bëj më të mirën. Ti ça po bën?

Mekolli: Ku po bën më të mirën?

LEXO EDHE:  Jozefina Topalli: Rama ka hipotekë të jashtëzakonshme Lulzim Bashën

Konkurenti: Po kot u kape tani ti. Do me më prish mua.. Na çave k*rin. Rrotë k*ri.

Mekolli: K*arin e kujt mo idiot?

Konkurenti: Ty mo (e shtynë). Ik o varik*rs. b*thë q*r m*ti, të q*fsha rracën…

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm