Sunday, December 3, 2023

|

Ballina Etiketimet Aida shtino

Etiketim: aida shtino

“Regjisori më thoshte mbylle se shkoi vonë”/ Rrëfehet Aida Shtino, tregon...

Moderatorja Aida Shtino ka ‘rrëfyer’ jetën e saj profesionale. Duke folur për “Njerëz të Humbur”, Shtino u shpreh se edhe sot njerëzit e pyesin...

“U pika mu në kokë”/ Aida Shtino publikon foton nga selia...

Gazetarja Aida Shtino ka publikuar në rrjetet sociale një fotot nga brenda selisë blu që po qarkullon me shpejtësi. Shtino shkruan me ironi ‘Ah...

Denoncimi i fortë i Aida Shtinos, tregon çfarë ka ndodhur në...

Gazetarja Aida Shtino ka publikuar fotot nga dëmtimet në disa segmente të rrugës së Arbrit e cila u inaugurua pak javë më parë. Shtino...

(FOTO) Pas shumë vitesh, Aida Shtino i rikthehet ekranit shqiptar dhe...

Aida Shtino është nga gazetaret më të njohura në vend. Ajo i ka munguar ekranit shqiptar prej vitesh pas shkëputjes nga emisioni ‘Njerëz të Humbur’,...

Rikthehet Aida Shtino, gazetarja rrëfen ç’ka ndodhur

Prej shumë vitesh Aida Shtino i mungon ekranit. Moderatorja që pas mbylljes së emisionit “Njerëz të humbur” iu dedikua politikës, duke zgjedhur një profil...