Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

(FOTO) Pas shumë vitesh, Aida Shtino i rikthehet ekranit shqiptar dhe habit me paraqitjen

po lexohet

Aida Shtino është nga gazetaret më të njohura në vend.

Ajo i ka munguar ekranit shqiptar prej vitesh pas shkëputjes nga emisioni ‘Njerëz të Humbur’, ku qindra familjarë u ribashkuan me njerëzit e tyre të dashur pas ndërprerjes së kontakteve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aida Shtino (@shtinoaida)

Ajo i surprizoi të gjithë rikthimin në një format të ri televiziv në ‘Fax News’, ndërkohë që edhe pse koha ka kaluar gazetarja duket mjaft e kuruar në paraqitjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aida Shtino (@shtinoaida)

Këtë herë Shtino mori vëmendjen për ‘look-un’ dhe dukej mjaft ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim. Gazetarja tashmë drejton emisionin ‘Identiteti’ dhe kjo është një etapë e re në karrierën e saj.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm