Monday, May 29, 2023

|

Sali Berisha tregon çfarë i ka thënë Rudina Hajdarit personalisht

po lexohet

Ish kryeministri Sali Berisha i pyetur mbrëmjen e djeshme në Syri Tv çfarë mendimi ka për qëndrimet e Rudina Hajdarit, u shpreh se respekton zgjedhjen e saj, por tregoi edhe se çfarë i kishte thënë asaj personalisht.

“I kam thënë edhe asaj, je vajza e Azem Hajdarit. Nuk ka rëndësi çfarë qëndrimesh mban.

Unë jam njeri që respektoj zgjedhjet. Ne jemi të gatshëm ti vemë shumë epitete por harrojmë që është thelbi i lirisë. Dhe në këtë kontekst “no comment”, tha Berisha.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm