Monday, May 29, 2023

|

“Sali Berisha ndërron jetë në fund të vitit 2023”/ Parashikuesja trondit me fjalët e saj: Do i ndodh diçka që…

po lexohet

Parashikuesja Irini Kakacaj ka bërë ditën e sotme një parashikim shumë të fortë dhe të rëndë nga studio e ‘Shqipëria Live’

Parashikuesja është shprehur se kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha do të ndërroj jetë në fund të vitit 2023.

“Sali Berisha për 2023 në fund të vitit ndërron jetë. Do i dal diçka që do jetë shumë tronditëse për atë në shëndetin e tij. Do i ndodh një gjë me shëndetin apo një aksident nuk e di. Jam 100% e bindur kur e them unë ajo bëhet sepse unë jam parashikuese.”- tha në studio Irini Kakaci.

të fundit

“Kur mendojnë që…”/Kejvina Kthella ka një përgjigje për ata që e kanë lënduar!

Kejvina Kthella prej vitesh njihej si një nga vajzat më të bukura të showbiz-it, por së fundmi u bë...

të ngjashëm