Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Rikthim me një këngë të re? Çiljeta bën dedikimin e veçantë për Flori Mumajesin, dhe poston foton e rrallë krahë kantautorit

po lexohet

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka publikuar në profilin e saj një foto me kantautorin Flori Mumajesi. Ky i fundit prej vitesh po qëndron larg projekteve muzikore dhe ekranit duke i bërë fansat t’i marrë malli për të. Dyshja janë miq prej një jete tashmë, e njohja e tyre i ka fillesat që në bangat e shkollës.

“Mik i vjetër, por i shtrenjtë. Na ke munguar të gjithëve Flor Mumajesi”, shkruan Çiljeta krahas fotos.

Menjëherë në rrjet kanë nisur një lum komentesh se nuk e njohën kantautorin në pamje të parë.

Kujtojmë se për pak vite Flori u përfol për një situatë të ngarkuar emocionale që shpresojmë ta ketë kaluar me sukses.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm