Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Rezultoi me koronavirus, Florjan Binaj tregon ku u infektua! Ja si është gjendja e tij

po lexohet

Aktori i njohur Florjan Binaj ka treguar gjendjen e tij shëndetësore pas infektimit me koronavirus.

Binaj thotë se është i vetëizoluar dhe në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa shpreh keqardhje se do mungojë në dy javët e fundit të programit të humorit.

“Jam aq pozitiv si tip saqë dola pozitiv edhe me covid-19 Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas nje testimi rutin, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19.U vetëizolova që para testimit dhe do qëndrojë në izolim si gjithë të tjerët deri nē pērfundim të karantinës.

Fatmirësisht nuk kam asnje simptomë dhe asnjë shqetsim dhe gëzoj shëndet të plotë. Mendova t’jua them vetë të vërtetën sesa ta lexoni nga portalet që për ndonjë klikim janē të gatshëm të shkruajnë çdo gjë!

Mē vjen keq që do mungoj këto 2 javët e fundit të sezonit të Portokallisë por skam ç’bëj… Dhe për të gjithë ata që më pyesin: ku e more?-i them, e mora në Gjermani por km i ka origjinale të vetat! Shëndet të gjithëve!”,

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm