Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Aktori i njohur i Portokallisë me koronavirus, çfarë pritet të ndodhë me emisionin e humorit

po lexohet

Aktori i njohur i Portokallisë, Florian Binaj dyshohet se ka rezultuar pozitiv në testin që ka bërë për COVID-19

Burime bëjnë me dije, se të gjithë aktorët e Portokallisë do të bëjnë tamponin e koronavirusit, ndërsa ende nuk ka një vendim nëse ata do të karantinohen.

Megjithatë pritet një përgjigje zyrtare për të njoftuar nëse aktori i njohur është pozitiv dhe nëse burimet tona janë të sakta

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm