Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Merr fund pritja! Jonida dhe Besniku bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i vajzës së tyre

po lexohet

Jonida Vokshi dhe Bensik Krapi janë bërë prindër për herë të parë.

Moderatorja ka sjellë në jetë vajzën e tyre, ndërsa lajmin e ka dhënë pikërisht Besniku duke zbuluar edhe emrin e veçantë, Emi.

Ai tregon dhe emocionet e para të të qenit baba.

Zoti m’ka taku me ni çikë shumë t’bukur sot. Ma ka marr krejt zemrën! Emrin e ka Emi. N’fillim kajti fort … poget kur e kuptoj kush jom e kur m’pa qysh dokna.

Po menihere u bonëm shokë. U pajtum me kon shokë të ngushtë përjetë! Emi dhe nana e saj e bukur Jonida, që unë e du fort, janë shnosh e mirë! Ju dojmë shumë krejtve e faleminderit për kujdesin!

Shoqes teme t’ngushtë, Zoti ia dhashtë shnetën, lumtuninë e durimin. Neve na boftë prind’ krenar! Vendi i vet u krenoftë me të” shkruan Besniku në postimin e tij.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm