Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

3 viktima në 24 orë! Humbin jetën dy pacientë nga koronavirusi në spitalin Infektiv, 41 viktima në total

po lexohet

Dy pacientë me koronavirus të cilët po merrnin trajtim mjekësor në Spitalin Infektiv kanë ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Lajmi bëhet i ditur nga Ministria e Shëndetësisë e cila njofton se pacientët e moshave 67 vjeç dhe 73-vjeçe vuanin nga sëmundje të tjera bashkëshoqëruese dhe nuk kanë mundur të mbijetojnë.

Bashkë me ta shkon në 41 numri i vikitimave nga koronavirusi në vendin tonë.

Mëngjesin e sotëm MSh raportoi për një tjetër vikitimë nga koronavirusi, një 67-vjeçar nga qyteti i Shkodrës.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm