Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Po flitet se është ndarë nga bashkëshorti, Tuna bën reagimin e parë(FOTO)

po lexohet

Çifti i njohur, Tuna dhe Patrisi kanë qenë së fundmi në qendër të mediave rozë, pas lajmeve se i kanë dhënë fund martesës. Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i të birit dhe nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e Instagramit të tij shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares.

Madje Tuna ka hequr Patrisin edhe nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social.

Pas lajmeve të shumta, Tuna ka reaguar me një postim në Instastory ku shfaqet duke rregulluar vetullat. Këngëtarja duket shumë e qetë dhe nuk i intereson aspak rreth lajmeve të fundit.

Kujtojmë që pas veprimit të Tunës, reagoi edhe Roberti, i cili postoi në Insastory një video ku shfaqen Tian dhe Renee duke luajtur.

Tuna ndahet përfundimisht nga Patrisi?

“Renee Berisha. Tian Berisha”, shkroi Roberti.

Pasi Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Instagram, vjen reagimi i Robertit

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm