Sunday, May 28, 2023

|

Pasi Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Instagram, vjen reagimi i Robertit

po lexohet

Tuna i hoqi djalit mbiemrin e Patrisit në Intagram.

Ditën e sotme Tuna dhe Patrisi kanë qenë shumë të komentuar pas lajmeve se dyshja i kanë dhënë fund martesës.

Këngëtarja ka hequr mbiemrin e Patrisit nga Instagrami i të birit dhe nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e Instagramit të tij shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares.

Tuna ndahet përfundimisht nga Patrisi?

Madje Tuna ka hequr Patrisin edhe nga lista e personave që ndjek Tian në këtë rrjet social.

Pas këtij veprimi, Roberti, i cili dihet tashmë që nuk i ka marrëdhëniet aspak të mira me Tunën, ka postuar në Insastory një video ku shfaqen Tian dhe e bija e tij Renee duke luajtur.

“Renee Berisha. Tian Berisha”, shkruan Roberti.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm