Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

E dashura e Ronaldos publikon foto nga palestra, tregon të pasmet bombastike

po lexohet

Georgina ka treguar ushtrimet për të formësuar të pasmet.

Georgina Rodriguez, rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve edhe me paraqitjen e fundit.

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo është mjaft aktive në rrjete sociale ku publikon pamje nga përditshmëria e saj.

Ajo së fundmi ka zgjedhur që përmes Instastoryt të tregoj se cilat janë ushtrimet që ajo bën për të mbajtur trupin e saj në formë.

Image
Georgina shihet të ketë veshur rroba të ngushta fitnesi të cilat vënë në pah format trupore seksi.
Bluza e zezë dhe pantallonat rozë i rrinin mjaft seksi asaj, teksa ajo bënte ushtrimet e duhura për të mirëmbajtur format e trupit.
Image

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm