Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

I infektuar me COVID-19, rëndohet gjendja shëndetësore e mjekut të njohur, dërgohet me urgjencë në Itali

po lexohet

Nuk paraqitet e mirë gjendja shëndetësore e mjekut neurolog në qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”, Drini Dobi.

Për shkak të përkeqësimit të shëndetit ai është dërguar me urgjencë drejt Italisë për një trajtim më të specializuar.

Kanë qenë të afërmit e tij ata që kanë mbledhur lekë dhe e kanë nisur drejt Italisë.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm